Kde začať?

Tečie Vám z vodovodnej batérie alebo chcete meniť vodoinštalačné rozvody v byte , dome alebo v kancelárii ?

V tom prípade máte 3 možnosti riešenia problému :

1. Opraviť si batériu svojpomocne a stresovať pri výmene zväčsa tesniacej gumičky , samozrejme ak chcete meniť kompletne vodoinštalačné rozvody teplej a studenej vody tak sa radšej o to nepokúšajte ak nie ste vyslovene odborník v tejto oblasti.

2. Možnosť ignorovať zlú vovovodnú batériu a nechať vodu kvapkať v horšom prípade aj pomaly tiecť a tak prichádzať o nemalé množstvo financií.

3. Možnosť je zavolať si odborníka v oblasti vodoinštalačných prác a prenechať celý rozsah prác jemu.

My ako stavebná firma s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti vodoinštalačnych , stavebných , murárskych a rôznych rekonštručných prác Vám spomínané problémy hravo odstránime a zároveň Vás zbavíme stresu a straty peňazí za únik vody ktorej cena je dnes vysoká.

Naše služby :

Malé aj veľké vodoinštalačné práce všetkého druhu od výmeny batéríí až po komplexné rozvody vody v priemyselných halách , bytoch , domoch.

Odborná inštalácia rozvodov vody pre sanitu : vane , umývadlá , sprchové kúty , umývačku , drez , práčku , wc klasické aj závesné wc značiek Geberit , Kolo , Jika a iné.

Pri všetkých našich činnostiach používame jedine kvalitný vodoinštalačný materiál a značkové inštalatérske náradie.

Rozvody vody prevažne inštalujeme z materiálov : Plasthliník a Meď .

Prevádzame rekonštrukcie v starých domoch, panelových bytoch kde často nachádzeme vodoinštalačné rozvody zastaralé , nedbanlivo spracované a niekedy aj z absolútne nevyhovujúcich materiálov. Akékoľvek riešenie zvládneme na profesionálnej úrovni.

Prevažnú časť vodoinštalačných prác absolvujeme v Bratislave alebo blízkom okolí. Sme Bratislavská firma takže Bratislavu a jej vodinštalačné rozvody dokonale poznáme a preto nás nič neprekvapí.

 

Prihlásenie