TEST

Obklady, dlažba, kúpeľna

Obklady, dlažba, kúpeľňa

Elegantné a funkčné pre Vás

Zladenie s priestorom

Priestory súčasných kúpeľní, kuchýň, ale i veľkých priestorov, ktoré si vyžadujú jednoduchú údržbu a úpravu sú vhodné pre obklady alebo ak chcete obkladačky. Sú najvhodnejším materiálom do vlhkého prostredia, teda pre priestor akým kúpeľňa nesporne je.
Ich štruktúra ovplyvňuje celkový charakter priestoru. Obkladačky treba vyberať veľmi starostlivo, pretože obklady dokážu priestor podporiť, ale i potlačiť.

Keramické obklady súčasnosti ponúkajú pre moderných architektov široké možnosti stvárnenia priestoru. Firma Beneva ponúka sortiment viacerých talianskych výrobcov, rozmerovo od mozaiky až po veľké platne.

Obklady a ich estetické stvárnenie

Moderné riešenia sú typické pre obklady inšpirované prírodou: kožou, textíliou drevom. Elegantné jednoliate plochy ponúkajú širokú škálu kombinácií farieb, ale i odtieňov tón v tóne, ktorými je možné dosahovať rôzne optické efekty. Prirodzenou súčasťou takmer každého typu kvalitnejších obkladov sa stávajú v poslednej dobe aj rektifikované úpravy, ktoré umožňujú minimalizovať veľkosť špár a tým vytvárajú kompaktnejší dojem celistvej steny.

Funkčná využiteľnosť modernej dlažby

Dlažba je vhodná pre riešenie interiérov i exteriérov, a to v obytných priestoroch ako i pre komerčné využitie v obchodných centrách, bankách...teda v priestoroch, ktoré si vyžadujú pokrytie rozmerovo veľkých formátov. Štýlovo je dlažba vhodná pre klasické stvárnenie až po moderné dizajnérske kreácie.
Beneva ponúka svojim klientom rôzne talianske značky od renomovaných výrobcov aj pre najnáročnejších klientov, pričom nadštandardne ponúkame rektifikované dlažby v rôznych farebných prevedeniach s povrchovou úpravou lesku až po špeciálne kovové efekty.

Špecifiká a výhody modernej dlažby
dlhá životnosť
jednoduchá údržba dlažby
dlažba má osvedčenú tradíciu
aj protišmyková dlažba
dlažba je z prírodného materiálu
vhodná pre umiestnenie podlahového kúrenia

Dlažba a jej variácie:
keramické dlažby
dlažba v podobe gres, (vhodná pre väčšie zaťaženie)
dlažba z prírodného kameňa
mrazuvzdorné dlažby

Kúpeľňa - oáza relaxu a pokoja

Kúpeľňa je neoddeliteľnou súčasťou domu, bytu a mala by svojim riešením zapadnúť do toho priestoru. Kúpeľňa je zároveň miestom, v ktorom ráno deň začíname a večer sa s ním lúčime. Dnešná kúpeľňa to je kúpeľňový nábytok, sanita, vodovodné batérie, primerané obkladačky a dlažby.
Kúpeľňa musí byť navrhovaná vždy s určitým vkusom, ale i citom, pretože dokáže vyčarovať majiteľovi skutočné wellness a mala by byť miestom, kde zažívame príjemné chvíle.
Kúpeľňové štúdio ASCORP pre Vás realizuje kompletné návrhy, poradenstvo a servis.

Keramické obklady a dlažby zamerané na riešenie každého priestoru, nadčasový dizajn, rektifikované velkorozmerné formáty.

Obklady a dlažby vhodné do moderných obytných priestorov, svojou farebnosťou vytvárajú optimistickú atmosféru.

Klasický dizajn obkladov a dlažieb pre milovníkov konzervatívneho štýlu.

Špeciálne dlažby, fasádne obklady, zdvojené podlahy, bazénový program.

 

Prihlásenie